Pomoc Kuchenna

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Bieruń
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
5 dni temu
Miejsce pracy: Bieruń
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

POMOC KUCHENNA

Miejscowość: Bieruń

To oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po miesięcznym okresie próbnym,
  • Pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • Praca zmianowa w godzinach 6-14 i 10-18,
  • Darmowy posiłek w pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżka 15% na zakupu w jednej z dużych sieci sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie kanapek, surówek, deserów, sosów itp.
  • Zmywanie naczyń,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Pomoc w kuchni.
Oczekujemy:
  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Dokładności i sumienności,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Prosimy przesłać CV za pomocą przycisku aplikowania lub sms/zadzwonić pod numer telefonu.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.